DÖVİZ ALIM SATIMI YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Beykoz en güvenilir döviz bürosunun belirtiği dikkat edilmesi gereken konular aşağıdaki gibidir. Paranızı gişeden teslim alırken döviz bürosu görevlisi olduğunu iddia eden ya da acelesi olduğunu iddia eden diğer kişilerin işleminizi bölmesine ve araya girmesine izin vermemelisiniz. Bu kişiler acelesi olan veya gerçekten de büro görevlisi olan kişiler olabileceği gibi aynı zamanda paranızı çalmaya çalışan hırsız veya dolandırıcılar da olabilir. Şüpheli bir konuda mutlaka büro güvenliğine başvurunuz.

Paranızı teslim aldıktan sonra güvenli bir şekilde döviz bürosundan çıkmadan, çanta, cüzdan, torba ya da cebinize yerleştirirken dikkatli olunuz ve paranızın düşmeyeceğini kontrol ediniz. Çok büyük miktarlarda nakit parayı uzun süreli olarak üzerinizde taşımayınız. Her zaman için büyük miktarlarda nakit paraları banka hesapları aracılığıyla taşımak çok daha güvenli bir yol olarak belirtilmektedir. Parayı taşırken çok dikkat çekecek bir biçimde cebinizden veya çantanızdan görünmemesine dikkat ediniz. Bu da olası hırsızlık veya dolandırıcılık olaylarına davetiye göndermek anlamına gelecektir. Beykoz en güvenilir döviz bürosu ile bu faktörlere dikkat ederek güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Paranızı dikkatlice sayınız, hem paranızı teslim ederken hem de alışverişiniz sonrasında paranızı sayarak teslim alınız, döviz bürosundaki yetkililer de bu konuda yanılmış olabilir, paranızı eksik ya da fazla teslim edebilirler. Sizleri de detaylı bilgi almak için Beykoz en güvenilir döviz bürosuna bekliyoruz.