Beykoz Şirketlere Özel Döviz Kuru

BEYKOZ ŞİRKETLERE ÖZEL DÖVİZ KURU AVANTAJLARI

Beykoz şirketlere özel döviz kuru fırsatları sunan Beykoz döviz bürolarının sayıları gün geçtikçe artıyor. Sizler de Beykoz bölgesinde büromuzun ayrıcalıklı kur oranlardan faydalanabilirsiniz. Her türlü  döviz alım satım işlemlerinizi büromuzla gerçekleştirebilirsiniz.

Beykoz şirketlere özel döviz kuru avantajları ile şirketinize ait alım satımlarda döviz büromuza uğrayabilirsiniz. Bu kurlar hesaplanırken merkez bankası güncel döviz kurları dikkate alınarak döviz piyasalarında gelişmeler uluslararası rekabetçilik yasalarına göre değerlendirilir ve o güne ait kur değerleri oluşturulur. Bireysel döviz alım satımlarında uygulanan kurlar ile daha büyük miktarlarda şirketler adına yapılan kurlar birbirinden farklıdır. Sizler de tüm döviz işlemlerinde döviz bürolarının kurlarını karşılaştırmalı size en uygun ve en karlı büroda döviz alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Özellikle merkez bankası günlük kurlarını güncel olarak takip etmenizi ve bu konuda bilinçli bir döviz alışverişi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Bazı döviz büroları müşterilerinin eksik bilgiye sahip olmalarından faydalanarak onları yanlış yönlendirmekte ve firma karlılığını dürüstlük ilkesinin önüne koymaktadır.

Beykoz şirketlere özel döviz kuru fırsatları sunan döviz büromuz, müşteri portföyünde sizleri de görmekten büyük mutluluk duyar. Müşteri memnuniyeti ilkesini en ön planda tutan firmamıza dilediğiniz zaman gelebilir, tüm döviz alım satım işlemlerinizi rahatlıkla ve en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.