KAVACIK ALTIN ALIM SATIM MERKEZLERİ

Altın piyasalarının sürekli değerlenmesi ve hemen hemen hiçbir zaman değer kaybı yaşanmaması hepimizi yatırımlarımızı altın üzerinden yapmaya yönlendiriyor. Kuşaklar boyu yatırımların altın üzerine yapılması konusunda bir geleneğe sahip olan Türk milleti artık Kavacık Altın Alım Satım merkezi ile Kavacık bölgesinde altın alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilecek.

Kavacık Altın Alım Satım merkezi uygun kurlar ve ayrıcalıklı yatırım fırsatları ile alışkanlıklarından vazgeçmeyen altın yatırımcıları için alternatif bir alım satım merkezi olarak hizmet veriyor. Nitelikli personel kadrosu ile danışmanlık hizmetleri alabileceğiniz, güvenli altın alım satımı yapabileceğiniz ve uygun komisyon ücretleriyle çalışabileceğiniz merkezimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma prensibiyle çalışmaktadır.

Kavacık Altın Alım Satım merkezinde altın alım sayım fiyatlarının arasındaki marjlar en üst düşey müşteri ve memnuniyeti ve karlılık göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Altın sektörünün genel durumu ve rekabetçilik yasası da hesaplanarak marjlar belirlenmektedir. İnternet şubelerinde ise fiziki olarak altın tutma masrafı olmadığı için nispeten daha uygun marjalar hesaplanmaktadır. Altının TL fiyatı ise iki ana değişken tarafından belirlenmektedir. Birincisi Altının mevcuttaki uluslararası USD/ONS maliyeti ve TL kurudur. Bu kurlar ise piyasanın genel arz ve talepleri, finans dinamikleri ve döviz piyasalarındaki gelişmeler tarafından belirlenmektedir. Sizleri de güvenilir ve uygun marjlı altın alım satım işlemleriniz için Kavacık altın alım satım merkezimize bekleriz.